Konserler

 Giriş yapılıyor, lütfen bekleyin...
Tolga Akyıldız’la Açık Sahne
garajistanbul - İstanbul
05 Mayıs 2017
22:00
Paylaş
% 100 Açık Sahne'den Yaza Merhaba

14'ÜNCÜ KEZ ÜNLÜLER VE GENÇLER AYNI SAHNEDE
5 Mayıs Cuma Akşamı; müzik sektörünün önde gelen isimlerinden Gazeteci Tolga Akyıldız, garajistanbul ’da ge​rçekleştireceği “%100 Açık Sahne” etkinliğinde 14’üncü kez ünlü isimleri ağırlıyor;
sezon finali yaparken, yaza iyi müzikle merhaba diyor...

%100 Açık Sahne’de bu kez pek yakında yeni albümünü yayınlayacak olan MFÖ'den​ FUAT GÜNER; Türkçe rock'ın efsanevi grubu BULUTSUZLUK ÖZLEMİ; solo projesiyle maNga'dan FERMAN AKGÜL; yaptıkları birbirinden iyi albümlerle rüş​t​ünü ispatlamış TNK ve NEYSE; 'Günah Benim'le 192 milyonu aşkın Youtube görüntülemesine ulaşan EYPİO & BURAK KING gibi önemli isimler yer alıyor.

%100 Açık Sahne'yi yeni, yetenekli isimlere ve geceye katılımlarıyla onlara görünürlük sağlayan ünlü grup ve müzisyenlere açan Tolga Akyıldız, yine unutulmaz bir müzik buluşmasına ev sahipliği yapacak.
Uzun süredir adlarından söz ettiren MATMAZEL, SilverLiners ve EKSİK gruplarının %100 Açık Sahne​'ye özel performanslarını izlemek için 5 Mayıs Cuma Akşamı garajistanbul’da buluşalım, çünkü #yuzdeyuzaciksahne 'de #muzikbirlestirir ...

Satın aldığınız bileti akıllı telefonunuza indireceğiniz KonserV aplikasyonuna okutun, puanlar kazanın. Kazandığınız puanları yeni biletlere ve birçok farklı ödüle çevirin.”

Mekan Hakkında
Beyoğlu eğlence hayatına, 2007 yılından bu yana hizmet eden garajistanbul, 2013 Kasım ayı itibari ile eğlence sektörünün kendi alanındaki lider kurumları GNL Entertainment ve RE ortaklığı ile yoluna devam etmektedir. 2014 yılından itibaren oluşturduğu içerikle tüm İstanbula merhaba diyecek olan garajistanbul, aynı zamanda tüm yerli ve yabancı sanatçı projelerine, Şirket etkinliklerine, kapalı davetlere de ev sahipliği yapmaya devam edecek. garajistanbul, müzik sektörü başta olmak üzere, sanatın her alanına hizmet edecek teknik ve mimari altyapı ile kendini yenileyerek, yoluna devam ediyor. 10 Yıldır çok sayıda dans, tiyatro, müzik, edebiyat, festival ve sergi gibi sanatsal etkinliklere ev sahipliği yapan garajistanbul, yüzbinlerce katılımcı sanatsevere ev sahipliği yaptı.
Daha Fazla Bilgi
Bilet Fiyatları
Kategori Fiyat Yerimi Göster İşlem
VIP 88,00 TL
Satın Al
Normal 44,00 TL
Satın Al
Etkinlik Bilgisi