Konserler

 Giriş yapılıyor, lütfen bekleyin...
Tolga Akyıldız’la Açık Sahne
Garaj - İstanbul
05 Mayıs 2017
22:00
Paylaş
% 100 Açık Sahne'den Yaza Merhaba

14'ÜNCÜ KEZ ÜNLÜLER VE GENÇLER AYNI SAHNEDE
5 Mayıs Cuma Akşamı; müzik sektörünün önde gelen isimlerinden Gazeteci Tolga Akyıldız, garajistanbul ’da ge​rçekleştireceği “%100 Açık Sahne” etkinliğinde 14’üncü kez ünlü isimleri ağırlıyor;
sezon finali yaparken, yaza iyi müzikle merhaba diyor...

%100 Açık Sahne’de bu kez pek yakında yeni albümünü yayınlayacak olan MFÖ'den​ FUAT GÜNER; Türkçe rock'ın efsanevi grubu BULUTSUZLUK ÖZLEMİ; solo projesiyle maNga'dan FERMAN AKGÜL; yaptıkları birbirinden iyi albümlerle rüş​t​ünü ispatlamış TNK ve NEYSE; 'Günah Benim'le 192 milyonu aşkın Youtube görüntülemesine ulaşan EYPİO & BURAK KING gibi önemli isimler yer alıyor.

%100 Açık Sahne'yi yeni, yetenekli isimlere ve geceye katılımlarıyla onlara görünürlük sağlayan ünlü grup ve müzisyenlere açan Tolga Akyıldız, yine unutulmaz bir müzik buluşmasına ev sahipliği yapacak.
Uzun süredir adlarından söz ettiren MATMAZEL, SilverLiners ve EKSİK gruplarının %100 Açık Sahne​'ye özel performanslarını izlemek için 5 Mayıs Cuma Akşamı garajistanbul’da buluşalım, çünkü #yuzdeyuzaciksahne 'de #muzikbirlestirir ...

Satın aldığınız bileti akıllı telefonunuza indireceğiniz KonserV aplikasyonuna okutun, puanlar kazanın. Kazandığınız puanları yeni biletlere ve birçok farklı ödüle çevirin.”

Mekan Hakkında
Müzik sahnesinde trend belirleyen dünyaca ünlü sanatçılar, süperstar DJ'ler ve "İlk kez Garaj'da dinlemiştim!" diyeceğiniz geleceğin yıldızları... Garaj, 10. yılında İstanbul kültür ve sanat hayatının merkezine yerleşecek, A'dan Z'ye çarpıcı bir programı sizlerle buluşturuyor.
Daha Fazla Bilgi
Bilet Fiyatları
Kategori Fiyat Yerimi Göster İşlem
VIP 88,00 TL
Satın Al
Normal 44,00 TL
Satın Al
Etkinlik Bilgisi