Konserler

 Giriş yapılıyor, lütfen bekleyin...
Dole & Kom
Garaj - İstanbul
29 Nisan 2017
23:00
Paylaş
“Phara Oh” parçasıyla yakından tanıdığımız Berlinli ikili Dole & Kom, 29 Nisan Cumartesi gecesi yaz ritimlerini Warehouse kabinine taşımaya geliyor!

Dole & Kom:
Takvimler 1993’ü gösterdiğinde Dole ve Kom Berlin’deki Delirium plak dükkanında tanışırlar. Birbirlerini tamamlayan müzik zevkleri ve deck’lerin arkasındaki muhteşem uyumları sayesinde dönemin kült mekanları Tresor, E-Werk ve WMF gibi pek çok dans pistinin tozunu attırdılar. Bir süre Clubheroes lakabıyla müzik hayatlarına devam eden ikili, Relief Records’tan çıkan “Dum Dum” isimli ilk single’ları ile hemen müzik severlerin radarına girmeyi başardılar.

Dole & Kom için bir sonraki adım 1996 yılında kendi label’ları BCC Music’i kurmak oldu. İkilinin en popüler projelerinden biri olarak kabul gören “Studio 45” ile kıtalar arası başarıyı yakalayarak, bu projenin meyvesi olan “Freak It” parçası ile İngiltere’de Top 40 listesine ayak bastılar.

2004 yılında “Death By Disco” adıyla yeni bir label çıkartan Dole & Kom, bu label’dan çıkardıkları ilk EP’leri “Any Fuckin’ Nite” Avrupa listelerini ele geçirdi.
2012 yılına geldiğimizde ise 3000° ekibine dahil olan ikili, “Phara Oh” hit’iyle bu label’ın da hakkını vermeyi ihmal etmedi.

YANG
Dahil olduğu proje ve etkinliklerin yanı sıra İstanbul’un hatırı sayılır mekanlarında gösterdiği performanslar ile de elektronik müzik ve kent kültürü ile alakadar çevrede bilinirlik sağlayan bir figür olan DJ ve müzisyen Anıl Yangın, müzik ile ilgili faaliyetlerini YANG projesi adı altına gerçekleştiriyor.

Oğsan
Pek çok kişi için Oğsan’ın tarzı “make you dance” kavramı olarak kafalara kazındı.
Küçük yaştan beri dinlediği müzikleri çalan Oğsan’ın tercihini kısaca “oldschool” diye tanımlamak yanlış olmaz. Set’lerinde de “gri” rengi temsil eden Oğsan’ın adını Warehouse sahnesinde sık sık duyacağız.

Satın aldığınız bileti akıllı telefonunuza indireceğiniz KonserV aplikasyonuna okutun, puanlar kazanın. Kazandığınız puanları yeni biletlere ve birçok farklı ödüle çevirin.
Mekan Hakkında
Müzik sahnesinde trend belirleyen dünyaca ünlü sanatçılar, süperstar DJ'ler ve "İlk kez Garaj'da dinlemiştim!" diyeceğiniz geleceğin yıldızları... Garaj, 10. yılında İstanbul kültür ve sanat hayatının merkezine yerleşecek, A'dan Z'ye çarpıcı bir programı sizlerle buluşturuyor.
Daha Fazla Bilgi
Bilet Fiyatları
Kategori Fiyat Yerimi Göster İşlem
VIP 88,00 TL
Satın Al
Normal 33,00 TL
Satın Al
Etkinlik Bilgisi