Konserler

 Giriş yapılıyor, lütfen bekleyin...
Buzuki Orhan Balkan Express Project
garajistanbul - İstanbul
12 Mayıs 2017
22:00
Paylaş
Balkan ezgilerini Buzuki Orhan cover’larıyla dinlemek her zaman sürprizlerle dolu olmuştur. Bu sefer sahnede, ezgilere sanatçının kendi besteleri de eşlik edecek.
İki hafta önce yayımladığı yeni albümü “Orhan Osman Live Balkan Express Project” albümü ile bizlerle buluşan sanatçı, Balkanlar’dan aldığı ilhamı buzukisiyle bir yolculuğa çıkarıyor;
hüzün, neşe, yer yer kapışmalarla bezeli bir performans olarak…Taze taze piyasaya çıkmış albüm Balkan Express Project eğlence, dinamizm ve coşku ile garajistanbul’da.
Mekan Hakkında
Beyoğlu eğlence hayatına, 2007 yılından bu yana hizmet eden garajistanbul, 2013 Kasım ayı itibari ile eğlence sektörünün kendi alanındaki lider kurumları GNL Entertainment ve RE ortaklığı ile yoluna devam etmektedir. 2014 yılından itibaren oluşturduğu içerikle tüm İstanbula merhaba diyecek olan garajistanbul, aynı zamanda tüm yerli ve yabancı sanatçı projelerine, Şirket etkinliklerine, kapalı davetlere de ev sahipliği yapmaya devam edecek. garajistanbul, müzik sektörü başta olmak üzere, sanatın her alanına hizmet edecek teknik ve mimari altyapı ile kendini yenileyerek, yoluna devam ediyor. 10 Yıldır çok sayıda dans, tiyatro, müzik, edebiyat, festival ve sergi gibi sanatsal etkinliklere ev sahipliği yapan garajistanbul, yüzbinlerce katılımcı sanatsevere ev sahipliği yaptı.
Daha Fazla Bilgi
Bilet Fiyatları
Kategori Fiyat Yerimi Göster İşlem
VIP 88,00 TL
Satın Al
Normal 33,00 TL
Satın Al
Etkinlik Bilgisi