Konserler

 Giriş yapılıyor, lütfen bekleyin...
Burn Energy Drink presents: Sascha Braemer
Garaj - İstanbul
20 Mayıs 2017
23:00
Paylaş
Nicone ile iş birliğinden doğan “Caje” parçasıyla listeleri altüst eden Alman prodüktör Sascha Braemer, 20 Mayıs Cumartesi gecesi Burn Energy Drink iş birliği ile garajistanbul’un elektronik müzik konsepti Warehouse’ta!

Sascha Braemer
Küçük yaşta mutfak malzemelerini enstrüman niyetine çalan ve ilk müziğini tencerelerle üreten Sascha Braemer, şahsına münhasır bir sanat adamı…
20 yaşına geldiğinde Berlin’deki klüplerde ilk DJ’lik deneyimine başlayan Braemer, 2000 yılında prodüktör olarak ilk meyvesini verdi.

Müzik paleti oldukça geniş olan prodüksiyonlarının zamansız oluşu da hayran kitlesinin gün geçtikçe artmasında büyük rol oynadı. Setlerinde duyguların dışavurumunu savunan ve her seferinde elektronik müzik severlere farklı bir hikaye vadeden Sascha Braemer, farklı iş birliklerinden de beslenmeyi ihmal etmiyor. Nicone & Sascha Braemer ikilisinin “Caje” parçasının listeleri altüst etmesinin sırrı da belki burada gizli!...

ALICAN
Murat Uncuoğlu ile birlikte kurdukları Teknikal Rotation adlı plak şirketleriyle MANDY, Richie Hawtin, Sasha ve Luciano gibi dünyanin en önemli DJ'lerinin de dikkatini çeken Alican, Get Physical Music, Connected, Tenampa, Global Underground gibi dünyanın önde gelen plak şirketlerinden yayınladığı prodüksiyonlarıyla da tüm dikkatleri üstüne çekmeyi başardı.

Aynı zamanda uzun yıllardan beri ndigo müzik direktörlüğü ve resident DJ’liği yapmış olan Alican, FG 93.7'nin en çok dinlenen programlarından birini yapmaya devam ediyor.

Satın aldığınız bileti akıllı telefonunuza indireceğiniz KonserV aplikasyonuna okutun, puanlar kazanın. Kazandığınız puanları yeni biletlere ve birçok farklı ödüle çevirin.
Mekan Hakkında
Müzik sahnesinde trend belirleyen dünyaca ünlü sanatçılar, süperstar DJ'ler ve "İlk kez Garaj'da dinlemiştim!" diyeceğiniz geleceğin yıldızları... Garaj, 10. yılında İstanbul kültür ve sanat hayatının merkezine yerleşecek, A'dan Z'ye çarpıcı bir programı sizlerle buluşturuyor.
Daha Fazla Bilgi
Bilet Fiyatları
Kategori Fiyat Yerimi Göster İşlem
VIP 88,00 TL
Satın Al
Normal 33,00 TL
Satın Al
Etkinlik Bilgisi