Konserler

 Giriş yapılıyor, lütfen bekleyin...
Gengahr + Keep Shelly In Athens
Garaj - İstanbul
28 Ekim 2017
21:00
Paylaş
The Maccabees, Suede ve Unknown Mortal Orchestra’dan izler taşıyan ilk albümü A Dream Outside’la İngiltere’de son dönemlerin en başarılı çıkışlarından birine imza atan Gengahr, Türkiye’de ilk kez 28 Ekim’de Garaj’da sahne alacak!

Gengahr öncesinde ise dream pop ve chillwave’le zihinleri rahatlatan ikili Keep Shelly in Athens’ı izleyeceksiniz!

GENGAHR

- Indie rock’ta göz ardı edilmeyecek türden bir çıkış

2013 yılında kurulan Gengahr’ın kısa sürede yakaladığı başarının tesadüf olmadığı apaçık ortada! BBC Radio 1’ın ünlü DJ’i Huw Stephens’ın programında yer vermesinin ardından, kendini Glastonbury Festivali’nin geleceğin yıldızlarını ağırladığı Intorducing sahnesinde bulan İngiliz grup hakkındaki ortak görüş: Indie pop/rock’ın geleceğini şekillendirmesi beklenen isimlerden birisi!

- Fazlasıyla olgun, melodik, akılda kalıcı: A Dream Outside

The Maccabees’in melodik gücünü alın, Suede’in en formda zamanlarıyla tanıştırın, Unknown Mortal Orchestra’dan aşina olduğunuz vokal rengini ekleyin. Felix Bushe, John Victor, Hugh Schulte ve Danny Ward’dan oluşan Gengahr, birkaç albümde erişilebilecek olgunluğa ve şarkı yazım kabiliyetine çoktan ulaşmış durumda! Kesinlikle bulaşıcı melodiler eşliğinde romantik, psychedelic, aynı anda karanlık ve sıcak olmayı başarabilen şarkılar...

Dream pop, Britpop, indie pop/rock, psychedelic rock’ın en iyi yanlarını bir araya getirin: Sonuç Gengahr!

KEEP SHELLY IN ATHENS

- Rüyalarda buluşalım, buluşturalım

Atina ve İstanbul’u ortak bir rüyada buluşturacak Keep Shelly in Athens, chillwave ve dream pop’un yükseliş dönemine damgasını vuran isimlerden. The Guardian’ın da dediği gibi “Üzülmekten mutluluk duymanızı sağlayacak” Keep Shelly in Athens, ödüllü Avustralyalı şairJessica Bell’in ruhunuzun yer çekim kuralarını alt üst edecek sesi ve kurucu üye RΠЯ imzalı elektronik/atmosferik altyapılarla düşlerinizin notalara dökülmüş karşılığını verecek!

- The Guardian: “Üzülmekten mutluluk duymanızı sağlayacaklar”

Gengahr öncesinde tam anlamıyla ayaklarınızı yerden kesecek, melankolinin mutluluk verici halini sizlerle buluşturacak ikili, müziğiyle Saint Etienne'den Air'a, vokalleriyle ise Tracey Thorn'dan Nancy Sinatra’ya geniş bir ilhama sahip.

29 Eylül’de dördüncü stüdyo albümü Philokalia’yı yayınlayacak Keep Shelly in Athens, rüyaların soundtrack’ini yazdığı kariyerinin ilk İstanbul konserinde sizin de ortak rüyanız olacak!

Gengahr ve Keep Shelly in Athens’la o hep hatırlamak, bir daha bir daha görmek istediğiniz rüyanın fon müziğine kavuşmuş kadar mutlu olacaksınız!
Mekan Hakkında
Müzik sahnesinde trend belirleyen dünyaca ünlü sanatçılar, süperstar DJ'ler ve "İlk kez Garaj'da dinlemiştim!" diyeceğiniz geleceğin yıldızları... Garaj, 10. yılında İstanbul kültür ve sanat hayatının merkezine yerleşecek, A'dan Z'ye çarpıcı bir programı sizlerle buluşturuyor.
Daha Fazla Bilgi
Bilet Fiyatları
Kategori Fiyat Yerimi Göster İşlem
Normal 49,00 TL
Satın Al
Etkinlik Bilgisi