Konserler

 Giriş yapılıyor, lütfen bekleyin...
Kiss All Hipsters
Garaj - İstanbul
03 Kasım 2017
22:00
Paylaş
Kiss All Hipsters, 3 Kasım’da Garaj’da...

"Gençlik hakkında Brett Anderson ne demişti? Çünkü çok genciz, bu yüzden kayıbız…

Amsterdam, Berlin, Roma, New York, Rotterdam ayırt etmeksizin dünyanın en havalı şehirlerinde, en kağıt üstünde havalı olmayan, fakat duyduğunuz anda Fatboy Slim - Ya Mama videosundaki gibi yerinizde duramayacağınız şarkılarla on binlerce fiyakalı üniversite öğrencisini dans ettiren, dördüncü shot’tan sonra tanıştıran, eve beraber yollayan, şarkılar yazdıran, ünlü rock gruplarını dans pistinde everen indie-disco kulüp fenomeni Kiss All Hipsters, 3 Kasım’da kendi günü, kendi saatinde Garaj’da.

- Çalmadık kulüp bırakmamak…

Benelüks’ün DJ CV’si en kabarık olan müzik insanı Arnold Scheepmaker olabilir, hatta sanıyoruz ki odur. İş görüşmesine Step Brothers’taki gibi girip, The Social Network’teki kendinden emin müzakereye çevirebilecek akıl tutulmalarının mimarı Arnold, bugüne kadar Paradiso ve Melkweg gibi Amsterdam’ın en kaliteli gece kulüplerinde en sık çalan DJ haline geldi. Bu uydurulan veya abartılan bir bilgi değil, Paradiso deyince akla Noodlanding geliyorsa, Kiss All Hipsters geliyorsa bir sebebi var, Amsterdam’ın bir tane Arnold’ı var…

- En kaliteli aşureler için sayfama beklerim

2010’ların başında kurulan Kiss All Hipsters, yüz binlerce müzik aşığı genci ağırladı. Nasıl ağırladı? Servis edebileceği en kaliteli aşure müziklerle ağırladı. Arctic Monkeys, Tame Impala, Foals, Disclosure, Phoenix, Die Antwoord, Drake, Arcade Fire, The Strokes, Franz Ferdinand, Metronomy, Justice, The Libertines, The Knife, Moderat, Boys Noize, LCD Soundsystem ve bu kalibredeki her grupla aynı sahneyi 20 yıldır bizzat paylaşan Arnold’ın çalacağı bir setten ne beklemek gerekir? “Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır” diyebilen bir DJ’in şapkasından ne çıkacaksa onu beklemek en mantıklısı…

Ayda en az 10 defa Amsterdam ve Berlin gibi nokta atışı Avrupa başkentlerinde düzenlenen Kiss All Hipsters’ın İstanbul bayiliğini almaktan gurur ve şeref duyuyor, İstanbul’da başka şubemiz olmadığını ısrarla belirtiyoruz. İnanmıyorsanız 3 Ekim, Garaj’da inandırma günümüz olsun, gelin beraber olsun."
Mekan Hakkında
Müzik sahnesinde trend belirleyen dünyaca ünlü sanatçılar, süperstar DJ'ler ve "İlk kez Garaj'da dinlemiştim!" diyeceğiniz geleceğin yıldızları... Garaj, 10. yılında İstanbul kültür ve sanat hayatının merkezine yerleşecek, A'dan Z'ye çarpıcı bir programı sizlerle buluşturuyor.
Daha Fazla Bilgi
Bilet Fiyatları
Kategori Fiyat Yerimi Göster İşlem
Normal 49,00 TL
Satın Al
Etkinlik Bilgisi