Konserler

 Giriş yapılıyor, lütfen bekleyin...
The Big Moon
Garaj - İstanbul
17 Kasım 2017
22:00
Paylaş
Yeni indie rock sansasyonlarından The Big Moon, İngiltere’nin ve müzik sahnesinin en prestijli müzik ödüllerinden Mercury Prize’a aday olmasının hemen ardından, Türkiye’de ilk kez 17 Kasım’da Garaj’da...

"- Indie Rock’ın Altın Kızları

Juliette Jackson, Soph Nathann, Celia Archer ve Fern Ford... Birbirinden yetenekli, sahneye çok ama çok yakışan, enstrümanlarına hakim, sahne enerjisi en tepede dört kadın! Kurulur kurulmaz fark edilen yetenekleriyle The Maccabees, Ezra Furman ve The Vaccines gibi dev isimlerle uzun turnelere çıktılar. Tabii ki bu turnelerde sahne enerjileri kadar dikkat çeken şey, indie rock marşı kıvamında, türe taze bir bakış açısı kazandıran şarkılarıydı.

- The xx, alt-J ve Kate Tempest’la ortak noktaları: Mercury Prize

Cupid, Sucker, Formidable ve Bonfire gibi radyo hiti şarkıların bir araya geldiği The Big Moon’un çıkış albümü Love in the 4th Dimension, henüz Nisan ayında yayınlanmasına rağmen oldukça büyük bir sürprize hayat verdi. Son yıllarda indie rock’a pek yer vermeyen, kazananların haricinde aday olanların da kariyerinde büyük sıçramalar yaşamasını sağlayan Mercury Prize adaylığı! The xx, Stormzy, alt-J, Blossoms, Ed Sheeran, Glass Animals ve Kate Tempest gibi isimler de yeni albümleriyle The Big Moon’la Mercury Prize adaylığını paylaştılar.

Bir de Marika Hackman hadisesi var. Hackman’ın büyük beğeni toplayan yeni albümü I'm Not Your Man’daki tüm şarkıları The Big Moon çaldı!

Belki de birkaç hafta sonra İngiltere’nin en önemli müzik ödülünü kazanacak The Big Moon’un Türkiye’deki ilk performansı, yakın zamanda indie rock devine dönüşmesi kuvvetle muhtemel 4 yetenekli kadını sizlerle buluşturacak."
Mekan Hakkında
Müzik sahnesinde trend belirleyen dünyaca ünlü sanatçılar, süperstar DJ'ler ve "İlk kez Garaj'da dinlemiştim!" diyeceğiniz geleceğin yıldızları... Garaj, 10. yılında İstanbul kültür ve sanat hayatının merkezine yerleşecek, A'dan Z'ye çarpıcı bir programı sizlerle buluşturuyor.
Daha Fazla Bilgi
Bilet Fiyatları
Kategori Fiyat Yerimi Göster İşlem
Normal 49,00 TL
Satın Al
Etkinlik Bilgisi