Konserler

 Giriş yapılıyor, lütfen bekleyin...
Dj Seinfeld + DJ Boring
Garaj - İstanbul
24 Kasım 2017
22:00
Paylaş
2016’dan beri house müzik sahnesinin yeni trendi olan lo-fi house’un iki esas adamı DJ Boring ve DJ Seinfeld, 24 Kasım’da Garaj sahnesinde...

"Cilası fazla kaçmış, gerçek house müzikle pek alakası olamayan, seri üretim şarkılara bir tepki olarak yükselen lo-fi house akımı, Youtube üzerinde parçaları milyonlarca kez dinlenen DJ Boring ve DJ Seinfeld gibi kısa sürede fenomenleşen prodüktörleri elektronik müzik sahnesinin yeni yıldızları yaptı.

DJ Boring
- Dünya çapında bir dans fenomeni: Winona

DJ isminin tam zıttı biri! Londralı prodüktör DJ Boring, sadece 10 ayda Youtube üzerinden 2 milyon kez dinlenen şarkısı Winona ile pek sevgili Winona Ryder aromalı bir dans hitine imza attı.

Hemen ardından ise George Michael’ın anısına kaydettiği Goodbye Michael ile Youtube’da yine milyona koşan bir hite hayat verdi.

- Londra’dan Barcelona’ya sold out geceler

Eğlence dozajının yüksekliği yüzünden hafızaların yarı yolda kaldığı setleri ile Avrupa’nın ünlü kulüplerinde tıpkı plakları gibi, biletleri anında tükenen gecelerin başrolünde.

Sunday Avenue ve Love's a Crime gibi şarkılarıyla, Winona’nın başarısının tesadüf olmadığını gösterdi. Ünlü i-D Magazine, DJ Boring fenomenini özel bir mix’le sürmanşete taşıdı.

DJ Seinfeld
DJ Boring’la aynı rotada kitleleri dans ettirme mesaisini sürdüren DJ Seinfeld, isminin komikliğini ve Seinfeld’in ne kadar iyi bir dizi olduğunu bir kenara bırakırsak, Barcelona’da ikamet eden bir İsveçli.

- Tek harfli hit şarkı: U

“Soğuk iklimin sıcak insanı” denmeyi sonuna kadar hak ediyor. Evde kaydedilmesiyle meşhur lo-fi house şarkılarının en ünlüleri arasında, kendisine ait olan ve Youtube’da yüzbinleri gören dans hiti U var.

Sunrise ve Ruff Hysteria isimli iki EP'si; house müziğin en salaş, cool ve güneş yüzü görmüş hali olan lo-fi house’ın kilometre taşlarından!
“Bunlar ne biçim DJ isimleri?” diyenleri eğlencesi kabına sığmayan setleriyle her zaman ters köşeye yatıran iki lo-fi house fenomeni, tüm Avrupa’ya taşıdıkları turneleri kapsamında İstanbul’dalar. Dans etmekten helak olmak ve bu durumdan doyasıya mutlu olmak için: 24 Kasım, Garaj!"
Mekan Hakkında
Müzik sahnesinde trend belirleyen dünyaca ünlü sanatçılar, süperstar DJ'ler ve "İlk kez Garaj'da dinlemiştim!" diyeceğiniz geleceğin yıldızları... Garaj, 10. yılında İstanbul kültür ve sanat hayatının merkezine yerleşecek, A'dan Z'ye çarpıcı bir programı sizlerle buluşturuyor.
Daha Fazla Bilgi
Bilet Fiyatları
Kategori Fiyat Yerimi Göster İşlem
Normal 49,00 TL
Satın Al
Etkinlik Bilgisi