Konserler

 Giriş yapılıyor, lütfen bekleyin...
Black Lips
Garaj - İstanbul
26 Kasım 2017
22:00
Paylaş
ABD sınırlarını çoktan aşan ünü ile ikonik garage rock grubu Black Lips, 26 Kasım’da Garaj’da...

"Black Lips’in garage rock, psychedelic rock, lo-fi, garage punk, punk rock ve indie rock şeklinde sınıflandırılan diskografisi; türler üstü derecede sansasyonel bir kariyerin sadece bir kısmı...

- Bir tez konusu olarak Black Lips

Cole Alexander, Jared Swilley, Jack Hines, Oakley Munson ve Zumi Rosow’dan oluşan Black Lips alelade bir rock’n’roll grubu değil. Rolling Stone ve Spin'le başlayıp New York Times dahil birçok önemli mecra tarafından neredeyse tez konusu haline getirilen; asla bir sonraki dakikasını tahmin edemediğiniz türden sahne şovlarıyla punk’ın en ateşli zamanlarına öykünüyorlar.

- Sansasyonel Orta Doğu turnesi

Hindistan, Ürdün, Mısır, Lübnan ve Irak’ta bile korkusuzca o ünlü şovunu sergileyen bir gruptan söz ediyoruz.

2003 yılında ilk albüm Black Lips!'le başlayan hikaye, hit fabrikası kıvamındaki Good Bad Not Evil ve yakında yayınlanacak yeni Queens of the Stone Age albümünün de yapımcılığını üstlenen ünlü müzisyen Mark Ronson'la kaydedilen Arabia Mountain’ın da aralarında yer aldığı 8 albümden oluşuyor.

- Iggy Pop, Lykke Li ve Patti Smith’le yan yana

Terrence Malick’in kadrosuyla ağızları açık bırakan son filmi Song to Song’a bakın; Iggy Pop, Lykke Li ve Patti Smith’le beraber Black Lips’i de göreceksiniz.

Yoko Ono’nun konuk sanatçı olarak yer aldığı, oğlu Sean Lennon’la kaydedilen yeni Black Lips albümü Satan's Graffiti or God’s Art?’ın turnesi kapsamında Türkiye’nin uzun zamandır tanıklık etmediği türden bir rock’n’roll performansı izleyeceğinizin farkında olduğunuzu düşünüyoruz.

500 Days of Summer’ın başa sarıp sarıp dinlenilesi soundtrack’inde yer bulan Bad Kids’in de sıralanacağı şarkılarla sıradan bir pazar gününün çok ötesinde bekleniyorsunuz."
Mekan Hakkında
Müzik sahnesinde trend belirleyen dünyaca ünlü sanatçılar, süperstar DJ'ler ve "İlk kez Garaj'da dinlemiştim!" diyeceğiniz geleceğin yıldızları... Garaj, 10. yılında İstanbul kültür ve sanat hayatının merkezine yerleşecek, A'dan Z'ye çarpıcı bir programı sizlerle buluşturuyor.
Daha Fazla Bilgi
Bilet Fiyatları
Kategori Fiyat Yerimi Göster İşlem
Normal 69,00 TL
Satın Al
Etkinlik Bilgisi