Konserler

 Giriş yapılıyor, lütfen bekleyin...
Garanti Caz Yeşili: El Perro Del Mar + Melis
Garaj - İstanbul
25 Kasım 2017
22:00
Paylaş
Gün batımının en huzurlusuna, kimi zaman ise en melankoliğine eş değer hisler yaşatan şarkılarıyla nam salan İsveçli indie pop harikası El Perro Del Mar, huzur ve melankoliyi 25 Kasım’da Garaj’a taşıyor.

"El Perro Del Mar öncesinde ise yorumu ve şarkılarıyla ilk görüşte aşk yaşayacağınız Melis, Türkiye’deki ilk konserini verecek.

El Perro Del Mar

- Melankolideki huzur

Sahnedeki duru ihtişamı 2003’ten beri aratarak devam ediyor. Şarkılarındaki melankoli, dinleyenlerini oturdukları yerden iz bırakan anılara taşıyor. Romantizmin şairane şarkı sözleriyle kana karıştığı 5 albüm, müzikal bağdan çok daha ötesine sahip olduğu Jens Lekman’la benzeşen bir naiflik, aşkın en saf haline eşlik edebilecek Change of Heart, God Knows ve Dog gibi hit şarkılar...

- Tek kişilik dev orkestra

Japon, Çin, Tayland ve Hint müziklerinden aldığı ilhamla kaydettiği beşinci albümü KoKoro ile müzikal evriminde doruğa ulaşan tek kişilik dev proje El Perro Del Mar, sahneden başka bir yere odaklanamayacağınız, dalgalı sahillerin huzurunu taşıyan performansıyla hafızanızın baş köşesine yerleşecek.

Melis

- The Next Big Thing neydi?

Her tarafından yetenek fışkıran kişiydi. Karşınızda böyle biri var ve önü çok açık: Melis!

Yarı Türk, yarı Çek Melis; Prag’da büyüdükten sonra rotasını Berlin’e çeviriyor. Tam ismi ise Melis Soyaslanová. Melis’in müzik hikayesi Josh Christopher’la beraber kurduğu IYES isimli electro pop grubuyla başlıyor.

- Aşk acısının üstesinden gelmek için: Love Song Idea

Prestijli Complex UK tarafından galası yapılan ilk single Love Song Idea, Melis’in saf yeteneğini bas bas bağırıyor. The Line Of Best Fit, EARMILK ve Disco Naïveté gibi mecralarda övgüler eşliğinde bahsedilen; Hype Machine’de bir haftada 2 numaraya yükselen Love Song Idea, çok yakında yayınlanacak ilk EP’si Parallels’ı sabırsızlıkla beklemenize neden olacak türden.

Folk, electronica ve pop'un kesişimindeki şarkıcı-şarkı sözü yazarı Melis’in Türkiye’deki ilk performansından hemen sonra, El Perro Del Mar’la ayaklarınızı yerden kesecek kadar saf bir gece için: 25 Kasım, Garaj!"
Mekan Hakkında
Müzik sahnesinde trend belirleyen dünyaca ünlü sanatçılar, süperstar DJ'ler ve "İlk kez Garaj'da dinlemiştim!" diyeceğiniz geleceğin yıldızları... Garaj, 10. yılında İstanbul kültür ve sanat hayatının merkezine yerleşecek, A'dan Z'ye çarpıcı bir programı sizlerle buluşturuyor.
Daha Fazla Bilgi
Bilet Fiyatları
Kategori Fiyat Yerimi Göster İşlem
Normal 49,00 TL
Satın Al
Etkinlik Bilgisi