Konserler

 Giriş yapılıyor, lütfen bekleyin...
Lake People (Live)
Garaj - İstanbul
02 Aralık 2017
22:00
Paylaş
Lake People’ın benzerini zor bulacağınız sade ama bir o kadar da kompleks canlı performansı 2 Aralık'ta Garaj’da...

"Bir ölçü enfes Boiler Room performansı, iki ölçü Guy Gerber’ın kol kanat germesi, dört ölçü Permanent Vacation ve Ghostly International sihirli dokunuşu, ölçüsü kestirilemeyen Dixon ile Chymera’nın ara pasları ve karşınızda Lake People’ın benzerini zor bulacağınız sade ama bir o kadar da kompleks canlı performansı…

2 Aralık gecesi Garaj’da kış güneşi doğuyor dersek kimse kızmaz herhalde…

- Leipzig’in en güzel yanı Berlin’e dönüşüdür.

Leipzig paralel evrende bir kardeş şehir bulmak zorunda kalsa kendisini Ankara’ya enteresan şekilde yakın hissedip, denizi olmasa da gölü olan şehirdaşını kardeş şehir olarak seçebilirdi. Martin Enke’nin müzikal evrenine başlangıç vuruşunu yapan Leipzig, kuvvetli ihtimal sanatçının Point in Time, Escape Velocity ve Night Drive şarkılarına açık çek veren unsurlardandı. Electronica ile techno’nun mükemmel evriminin başyapıtlarından sayılan bu üç şarkıyla Berlin’e doğru zamanda, doğru kaçış hızıyla birlikte gecenin sonsuz karanlığında gerçekleştirebileceği en doğru yolculuğu gerçekleştirdi Lake People… Devamı? Devamını herkes biliyor.

- Birlikten kuvvet doğar

“Ne yiyorsan osundur” cümlesine paralel olarak elektronik müzik sınırları dahilinde rahatlıkla “Kimle çalıyorsan osundur” diyebiliriz. Lake People’ın ihtişamlı sahne geçmişine baktığımızda karşımıza Axel Boman, Kiasmos, Extrawelt, Benoit & Sergio, Eats Everything, The Martinez Brothers, Ben Klock, Mind Against ve Robert Hood gibi efsanevi isimlerle dolu bir “Aynı sahneyi paylaştılar” listesi çıkıyor. Daha ne olsun?

Soğuk ve çetrefilli değil, Garaj’da göğsünüzde hissedeceğiniz ayarsız kalitedeki müzik ve özlenen “Abi Berlin ya” sound’unun müsekkin etkisiyle geçecek kış mevsimine Lake People’la güzel bir hoş geldin deme hakkınız bulunuyor. Hayır demek olmaz.""
Mekan Hakkında
Müzik sahnesinde trend belirleyen dünyaca ünlü sanatçılar, süperstar DJ'ler ve "İlk kez Garaj'da dinlemiştim!" diyeceğiniz geleceğin yıldızları... Garaj, 10. yılında İstanbul kültür ve sanat hayatının merkezine yerleşecek, A'dan Z'ye çarpıcı bir programı sizlerle buluşturuyor.
Daha Fazla Bilgi
Bilet Fiyatları
Kategori Fiyat Yerimi Göster İşlem
Normal 49,00 TL
Satın Al
Etkinlik Bilgisi