Konserler

 Giriş yapılıyor, lütfen bekleyin...
Romare (Live)
Garaj - İstanbul
09 Aralık 2017
22:00
Paylaş
Romare, 9 Aralık'ta Garaj sahnesinde sizlerle...

"En büyük Hollywood ve Yeşilçam klişelerinden birisi de gözlüğü çıkardığında seksi olan, öncesinde silik, sonrasında alfa kişiliğe dikey geçiş yapan karakterler olabilir. Ya da sonsuz Fransız Edebiyatı, anlaşılması güç art-house filmlerine hakim olunması, sofistike şarap bilgisi ve Blow-Up izledikten sonra analog fotoğraf makineleriyle etrafı çevrili bir hayat… Ya da size en kısa yoldan seksi gözükme ipucunu verelim; Romare dinleyin, dinletin, dinlettirin. Zor geliyorsa 9 Aralık’ta Garaj’a gelin, hazırı var.

- Aşk Albümlerinin Unutulmaz Müzisyeni

Archie Fairhurst müziğini, adını, ilhamını ve daha birçok duygusunu sayısız isme borçlu… Veresiye defteri kabarık olan Fairhurst, adını efsanevi sanatçı Romare Bearden’dan, ilhamını ve sample’larını ise James Brown, Lyn Collins, Nina Simone gibi ikonik isimlerden alıp Bonobo, Tiga, Gilles Peterson, Annie Mac, Four Tet ve Pete Tong gibi vizyonerlere taahhütsüz posta ile gönderiyor. Sonuçta Love Songs: Part Two’dan sonra aşk albümleri ondan soruluyor, dilediğini özgürce yapabilir.

- Böyle canlı bir performans olabilir mi? Oluyor işte…

Live adı altında Thom Yorke’un konserlerinde en önde enteresan danslarına eşlik eden 55 Euro’luk midi keyboard’uyla ve günler öncesinden hazırlanmış Ableton altyapısıyla aşık atan müzisyenlere saygımız sonsuz. Peki Romare’in canlı setine ne buyuralım?

Geçtiğimiz yıl içinde yayımlanıp aklımızı alan Boiler Room performansına bir bakmanız aklınızı kaldırıma bırakmanız için yeterli… Barry White, Nicolas Jaar ve Marvin Gaye’i hiç de paralel olmayan kendi işbu evrenimizde, aynı potada eritebilen akıl almaz canlı performansıyla Romare, buzdolabında unutulmuş malzemelerle üç Michelin yıldızlı restoranlardan çıkmışçasına sofistike tabakları zahmetsizce hazırlayıp önümüze yavaş yavaş tüketmemiz için sunuyor. Afiyet olsun.

Who Loves You? ve Who To Love? gibi sorulara Je T’aime ve Come Close To Me gibi nokta atışı cevapları 9 Aralık’ta Romare, Garaj’da verecek. Bize de kuvvetli alkış, kıyamet ve plansız programsız dans görevi düşüyor. Herkes görevinin başına!"
Mekan Hakkında
Müzik sahnesinde trend belirleyen dünyaca ünlü sanatçılar, süperstar DJ'ler ve "İlk kez Garaj'da dinlemiştim!" diyeceğiniz geleceğin yıldızları... Garaj, 10. yılında İstanbul kültür ve sanat hayatının merkezine yerleşecek, A'dan Z'ye çarpıcı bir programı sizlerle buluşturuyor.
Daha Fazla Bilgi
Bilet Fiyatları
Kategori Fiyat Yerimi Göster İşlem
Normal 49,00 TL
Satın Al
Etkinlik Bilgisi